Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Duma!

Duma!

Duma, co to tak naprawde znaczy?

Jest wiele rzeczy, slów, co wydaje nam sie ze wiemy co to znaczy i o co w tym chodzi, ale to nie zawsze jest prawda a nawet rzadko, bo co moze powiedziec czlowiek o czyms czego nigdy nie zaznal nie poznal co to jest? Bez sensu jest deliberowac o czyms o czym sie nie ma pojecia.

Szczerze mówiac to ja tak naprawde nie wiem czym jest duma i z czego mozna byc dumnym tak naprawde z kogos?, z czegos?, a moze z siebie?

Czy zeby byc dumnym z czego kolwiek trzeba zeby ktos albo my sami cos zrobili?

Czy tak poprostu od tak?

Bardzo latwo jest zglebic tajniki odczucia tego czutajac formulke, ale czy to wystarczy?

 

"Ludzie zawsze gdzieś na siebie czekają, czy to na środku pustyni, czy w wielkim mieście. Gdy ich drogi się przetną, a spojrzenia spotkają, przeszłość i przyszłość tracą znaczenie. Istnieje tylko ta jedna jedyna chwila i niesamowita pewność, że wszystko, co na niebie i ziemi, zapisane zostało tą samą Ręką. To Ona powołuje do życia Miłość i dla każdego człowieka, który pracuje, odpoczywa i szuka szczęścia na tym świecie, stworzyła bratnią duszę. Bez tego straciłyby sens ludzkie marzenia."

Paulo Coelho

"Im więcej przyzwyczajeń tym mniej niezależności."

Jonathan Swift

 

 

 


Głosuj (0)

optymistka wtorek.kwiecień.2009 [Powrót] Komentuj
REJESTR
Ksiega Gości
Dodaj do Księgi
0


LINKIARCHIWUM
2009
Czerwiec
Kwiecień
Luty
StyczeńULUBIENI


DODAJ MNIE

Dodaj do Ulubionych


blog4u.pl